Objednávky nad 1500 Kč mají dopravu zdarma ❤️
Neohodnoceno

Sada kosmetiky: S sebou na wapku

Ideální sada, která se hodí na mytí pomocí tlakové myčky (wapky). Sada obsahuje 3 přípravky (Iron Remover, Bug Remover a Hydro Coat) s obsahem 500ml, 3 naše prémiové rozprašovače a stětec na kola.

Skladem
1 106 Kč –14 % 949 Kč
Kategorie: Sady
sadaWap
1 106 Kč –14 %
At už umýváte auto doma nebo v mycím boxu, špínu z kol a zaschlý hmyz odstraníte dvojící našich produktů Iron a Bug Remover. K odstranění špíny z kol pomůže štětec s odolnými stětinami - nebojte se, kola nepoškrábe. Na závěr aplikujete Hydro Coat, finální oplach tlakovou vodou, dusušit a auto bude opět dělat parádu.
  • 1. Iron Remover.Nastříkete na kola před samotným mytím a štětcem uvolněte brzdový prach i z hůře přístupnách míst. Předejdete tak kontaminaci laku nečistotami z brzd a kol.
  • 2. Bug Remover.Bug remover je další součást předmytí. Pokud budete používat aktivní pěnu, Bug Remover aplikujte před pěnou a spláchněte společně s pěnou.
  • 3. Hydro Coat.Pokud budete aplikovat Hydrocoat, nepoužívejte horký vosk z myčky. Jedno s druhým není dobré kombinovat.
  • 4. Dosušte.Po aplikaci Hydrocoatu auto dosuště sušícím ručníkem. Díky hydrofobnímu efektu to již bude hračka.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení