Objednávky nad 1500 Kč mají dopravu zdarma ❤️
Neohodnoceno

Sada kosmetiky: Kožený interiér

Sada obsahuje 2 přípravky (čistič interiéru a čistič kůže) s obsahem 500ml, 2 naše prémiové rozprašovače a 2 mikrovláknové utěrky. Pokud máte části interiéru látkové, vyzkoušejte náš Univerzální čistič.

Skladem
936 Kč –14 % 799 Kč
Kategorie: Sady
sadaKozeny
936 Kč –14 %
Matná kůže je čistá a fámy, že lesklá je vyživená a déle vydrží již snad neplatí. S naším čističem budou vaše sedačky a volant stále čisté, bez zabarvení od oblečení a déle tak budou vypadat jako nové.
  • 1. Jemný štětec.Na kožené části interiéru doporučujeme použít jemný kartáč/štětec z kančích štětin, nebo koňského vlasu.
  • 2. Menší části.Během čištění vždy pracujte na malé ploše (max 40x40 cm) a dbejte na to aby vaše mikrovláknová utěrka byla opravdu čistá.
  • 3. Volant.Pokud chcete váš kožený volant udžet v kondici, stačí ho jednou za 14 dní otřít čističem na kůži a tím ho zbavit mastnot a nečistot z rukou. Výrazně tím prodloužíte životnost kůže.
  • 4. Vyčistit.Stejně tak jako pereme mikrovlákové utěrky, je dobré na konci každého čištění umýt štetce a kartáče. Stačí k tomu vlažná mýdlová voda.
Zpět do obchodu